PIENIĄDZE OD RĘKI CZYLI POŻYCZKI NA DOWÓD

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Każdego z nas może zaskoczyć nagły, niespodziewany wydatek: zepsuta pralka bądź lodówka, samochód u mechanika, czy konieczność zapłaty za leczenie. W sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy gotówki, często próbujemy pożyczyć pieniądze od bliskich i znajomych. Jest to bardzo krępujące dla obydwu stron. Z drugiej jednak strony wikłanie się w kredyty z powodu jednorazowego wydatku nie ma żadnego sensu. Na szczęście jest alternatywa: pożyczka bez zaświadczeń o dochodach.

Szybka pożyczka – sposób na Twoje problemy finansowe

Wzięcie kredytu wiąże się z rozbudowanymi formalnościami. Aby uzyskać pieniądze, w banku dokładnie sprawdzane są informacje o naszych zarobkach i historia zadłużenia w BIK i KRD. Nie wystarczy, że udowodnimy, iż nasze zarobki są wysokie – brak umowy o pracę na czas nieokreślony może przekreślić nasze szanse. Nawet jeśli wszystkie nasze zobowiązania są już uregulowane, historia w BIK i KRD może spowodować, że kredyt przepadnie. Gdy już uzyskamy kredyt, czeka nas mozolne spłacanie rat.

Szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach funkcjonuje w zupełnie inny sposób. Nikt nie wymaga od Ciebie donoszenia informacji o zarobkach z pracy, nie jest sprawdzana Twoja zdolność kredytowa. Wypełniasz formularz w Internecie, przesyłasz skan dowodu i dokonujesz symbolicznego przelewu na sumę 1 zł w celu weryfikacji tożsamości. Twój wniosek oceniany jest bardzo szybko – często w 24-48 godzin od złożenia, a następnie pieniądze błyskawicznie przelewane są na konto. Gdy mamy szczęście, możemy otrzymać je jeszcze tego samego dnia.

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach – dla kogo?

Z tego typu pożyczek korzystają przede wszystkim osoby, które chcą szybko i bez problemów pożyczyć niewielką ilość pieniędzy, a następnie w niedługim czasie oddać całą sumę. Może być to przydatne narzędzie, gdy czeka nas niespodziewany wydatek i gdy zabraknie nam pieniędzy przed wypłatą. Ponieważ zaświadczenia nie są sprawdzane, po pożyczki chętnie sięgają również osoby, które nie mają szans na uzyskanie kredytu w banku – na przykład bez stałego zatrudnienia lub już zadłużone.

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach – czy to się opłaca?

W Internecie możemy znaleźć wiele „przerażających” historii osób, które niewielka pożyczka miała wciągnąć w pętlę zadłużenia. Tego typu wpisy należy traktować z przymrużeniem oka. Biorąc pożyczkę dokładnie wiesz, ile pieniędzy będziesz musiał oddać. W przypadku niewielkiej pożyczki i odsetki będą niewielkie – czasami można znaleźć nawet promocje w rodzaju „pierwsza chwilówka za darmo”. Musisz jedynie pamiętać o tym, by oddać pieniądze w terminie, w przeciwnym razie mogą zostać doliczone odsetki. Dokładnie przemyśl również jaką kwotę chcesz pożyczyć – ile i kiedy będziesz w stanie oddać.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *