Pożyczki bez weryfikacji w BIK? Tak, to możliwe!

Pożyczki bez weryfikacji w BIK? Tak, to możliwe!

Szybki kredyt bez BIK przez Internet jest jak najbardziej możliwy. Wszyscy, którzy szukają szybkich, dobrych pożyczek bez zbędnych formalności, powinni przyjrzeć się właśnie tym proponowanym bez sprawdzania historii w Biurze Informacji Kredytowej S.A.. Oczywiście, z reguły pożyczki, czy też potocznie kredyty, udzielane są bez BIK jedynie w firmach pożyczkowych oraz za pośrednictwem tzw. pożyczek społecznościowych. Zobaczmy, na czym to polega i gdzie je uzyskać.

Czym zajmuje się BIK? Czemu jest potrzebne?

BIK powstało, jako pomocnicza instytucja dla banków i wszelakich firm zajmujących się pożyczaniem pieniędzy. Działa w prosty sposób – zbiera informacje o spłacanych terminowo i nieterminowo wszelkich należnościach tzn. kredytach, pożyczkach, ratach, na które rozkładamy nasze zakupy itd.. Banki i firmy zgłaszają po spłacie takich zobowiązań, że klient postępował zgodnie z umową i regulaminem. Również w przypadku braku spłaty w wyznaczonym terminie, BIK informowany jest o tym przez odpowiednią instytucję. Tak też każdy z nas tworzy w ten sposób, trochę nieświadomie, swoją własną historię kredytową. Może ona być pozytywna lub negatywna, w zależności od tego czy swoje zobowiązania spłacamy terminowo czy nie.

laptop

Kredyt bez BIK przez Internet – w czym to pomaga?

Kredyt bez BIK przez Internet jest pożyczką, która pomaga w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej nawet z negatywną historią kredytową, czyli nie sfinansujemy w ten sposób mieszkania, od tego jest kredyt hipoteczny dostępny w bankach. Kiedy wszystkie banki mają za zadanie sprawdzanie swoich klientów w bazie BIK, tak firmy pożyczkowe nie muszą tego robić – zależy to tylko od polityki danej firmy. W ten sposób niektóre z nich dają klientom swoisty kredyt zaufania i nie sprawdzają jego historii, a bez tego udzielają szybkich pożyczek.
Kredyt bez BIK przez Internet jest pomocny, ponieważ pozwala na zdobycie szybkiej gotówki, która w banku nie byłaby dla nas dostępna. Również dzięki spłacie takiej pożyczki, możemy niejako „nareperować” swoją historię w BIK – ponieważ, gdy spłacimy ją terminowo, pojawi się o tym w Biurze Informacji Kredytowej stosowny wpis. Tym samym, zwiększymy również swoje szanse na inny, późniejszy, prawdziwy kredyt w banku lub mniejszą pożyczkę bankową.

świnka

Gdzie szukać pożyczek bez BIK?

Pożyczki bez BIK proponowane są przez niektóre firmy pozabankowe wiele z nich posiada swój portal finansowy. Wśród nich pożyczki bez BIK deklarują następujące z nich (lub też klienci firmy poświadczają, że pożyczkobiorca nie jest sprawdzany w BIK):

  1. Firma Provident
    W niektórych przypadkach firma sprawdza swoich klientów w bazach BIK, ale są to przypadki niezwykle rzadkie. Jeśli podejmiemy pożyczkę w Providencie, pamiętajmy o tym, aby wybierać tę bez opcji obsługi domowej – zaoszczędzimy w ten sposób spore pieniądze.
  2. Firma EuroCent
    Kredyt bez BIK przez Internet proponowany jest w kwocie od 110 do 880 zł dla pożyczek jednorazowych. Przy pożyczce ze spłatą tygodniową, kwota kredytu wynieść może nawet 20000 zł.
  3. Firma OK.-Kredyt
    Zaledwie roczna firma proponująca pożyczki od kwoty 300 do 25 000 zł dla klientów indywidualnych, oraz aż do 300 000 zł dla firm. Kredyt bez BIK przez Internet to właściwie maksyma firmy, na stronie głównej znajdujemy duży nagłówek „Ok-Kredyt.pl – Udzielamy Kredytów bez BIK!”. Brak jednak jest opinii klientów o pożyczkach bez BIK na wyższe kwoty.
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *