Bankowość online: sprawnie i wygodnie

Bankowość online: sprawnie i wygodnie

Jak szybko i wygodnie zarządzać swoimi finansami? Online! Wykonuj operacje bankowe z komputera domowego lub urządzenia mobilnego. Szybkie przelewy, zarządzanie środkami z dowolnego miejsca na świecie – poznaj najważniejsze zalety bankowości internetowej, z której możesz korzystać także posiadając pożyczkę czy lokaty

Szybkość

Jesteś na zakupach i musisz szybko sprawdzić stan swojego konta? Chcesz zrobić przelew za przedszkole w drodze do pracy? Całą operację możesz wykonać z dowolnego miejsca na świecie. Potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do Internetu i aplikacji bankowej. Możesz podejrzeć online stan na przykład stan konta albo lokaty, a także wydatki na kartach kredytowych – bezpłatnie i bez ograniczeń.

Wygoda

Korzystanie z bankowości elektronicznej jest nie tylko szybkie, ale także wygodne. Nie musisz przerywać swoich codziennych zajęć. Sam wybierasz, kiedy masz czas – wczesnym rankiem, gdy wszyscy domownicy jeszcze śpią, w porze obiadu lub bardzo późnym wieczorem.

Wiele możliwości

Za pomocą bankowości internetowej możesz nie tylko zrobić przelew, ale także spłacić rachunki czy inne zobowiązania. Z roku na rok dostępnych opcji jest coraz więcej

Bezpieczeństwo

Bankowość internetowa jest bezpieczna! Zanim jednak zaczniesz z niej korzystać, upewnij się, że w oknie przeglądarki przy adresie witryny znajduje się symbol zielonej kłódki. To znak, że połączenie jest szyfrowane, a Twoje dane nie dostaną się w niepowołane ręce. Jak dbać o bezpieczeństwo w sieci? Zainstaluj oprogramowanie antywirusowe, nie pobieraj plików niewiadomego pochodzenia i chroń dostęp do swoich urządzeń silnym hasłem.

Kto może korzystać z bankowości internetowej?

Na przykład z bankowości internetowej Santander Consumer Banku może korzystać każdy, kto posiada jeden lub kilka produktów tego banku: kartę kredytową, kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny, kredyt na zakup towarów i usług, czyli popularne raty lub lokatę online. Po zalogowaniu się do serwisu otrzymasz informacje dotyczące rozwiązań finansowych, jakie posiadasz.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *