1card czyli karta przedpłacowa

logo 1cardSpółka Smiley z siedzibą w Warszawie, która zajmuje się działalnością związaną z oprogramowaniem, wypuściła na rynek swój nowy produkt. To karta przedpłacowa określana jako 1card. Idea całego przedsięwzięcia polega na tym, że można z ów karty korzystać niezależnie od banku. A co za tym idzie za jej prowadzenie nie są pobierane żadne opłaty. Jako, że nie wymaga ona rejestracji w instytucji bankowej, osoba zamawiająca kartę może samodzielnie przelać na nią środki, z których w przyszłości będzie korzystać. 1card można zamówić dla siebie, ale również podarować komuś bliskiemu w prezencie. Jej ważność to 12 miesięcy.

Jak można uzyskać kartę przedpłacową 1card?

By otrzymać kartę należy wypełnić wniosek online, który udostępniono w postaci formularza internetowego. Mogą to zrobić jedynie osoby pełnoletnie. Po przekazaniu formularza, karta zostania przesłana pocztą na wskazany przez klienta adres. Jeśli natomiast odbiorca pragnie naładować swoją kartę, może to zrobić w dowolny dzień tygodnia i w dowolnej porze, lecz musi się liczyć z sesjami wychodzącymi poszczególnych banków. Zwykle trwa to 24 godziny, w skrajnych przypadkach do trzech dni.

Chcesz otrzymać kartę przedpłacową 1card? Wyślij wniosek:

przycisk wniosku

 

Doładowanie karty i korzystanie ze środków

Aby przelać środki na otrzymaną kartę należy zalogować się do paneli klienta, następnie wpisać jej numer oraz wcześniej użyty adres mailowy. Jednorazowo można wpłacić od 500 do 2 000 zł. Przelew można wykonać przez internet ze swojego banku, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub szybkim przelewem internetowym.
Po wpłynięciu środków finansowych kartą można posługiwać się w rozmaitych obiektach handlowych, wybierać pieniądze z bankomatów w całej Polsce oraz korzystać z płatności internetowych. Ponadto istnieje możliwość użytkowania 1card również poza granicami naszego kraju. Przy czym limit na wypłatę w bankomacie wynosi 500 zł. Z kolei roczny pułap doładowania sięga 24 000 zł. Za każdy przekaz środków na kartę płacimy kwotę w wysokości 3,9% od sumy doładowania. Wypłaty z bankomatów CityBank Hanldlowy są bezpłatne, zaś  dokonane w innych kosztują 3% od wybieranej kwoty pieniędzy.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *