alegotówka

alegotówka jest produktem znanej spółki specjalizującej się w rozwiązaniach finansowych dla klientów indywidualnych oraz firm, Primus Finance z siedzibą w Warszawie. Udziela nowe pożyczki przez internet w kwotach od 500 do 5 000 zł na okres 7-30 dni (RRSO = 1969,8% dla pożyczki w kwocie 3 000 zł na 30 dni). Pierwsza chwilówka, do 2 000 zł jest za darmo (RRSO = 0 %), przy czym jej ostateczna wielkość uzależniona będzie od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Będzie ona darmowa pod warunkiem, że wnioskodawca spłaci swoje zobowiązanie finansowe w wyznaczonym terminie (do 30 dni). Natomiast o maksymalną kwotę pożyczki mogą ubiegać się jedynie stali klienci, którzy korzystają z usług firmy po raz piąty.

Mężczyzna z brodą zapatrzony w dal
A gdyby tak spełnić swoje marzenie i kupić upragniony sprzęt. Z alegotowka to nic trudnego.

Ponadto alegotówka oferuje nowe pożyczki na dowód dla młodych ludzi, już od 18 lat. Nie wymagane są żadne dokumenty, jak choćby zaświadczenie o zarobkach. Klienci mający otwartą pożyczkę w alegotówka mogą się także ubiegać o jej refinansowanie, co umożliwi przedłużenie pierwotnego okres kredytowania w przypadku trudności z terminową spłatą.

przycisk wniosku

Chcesz zostać klientem alegotówka? Sprawdź, jakie warunku musisz spełnić by starać się o nowe pożyczki bez zaświadczeń:

  • obywatelstwo polskie, stały adres zamieszkania w naszym kraju
  • wiek od 18 do 75 lat
  • posiadanie własnego rachunku bankowego (SKOK-i nie są akceptowane)
  • brak zaległych i nieuregulowanych zobowiązań finansowych wpisanych do BIG lub BIK

Jedynie kilka kroków dzieli Ciebie od uzyskania wymarzonej gotówki. Wystarczy wysłać wniosek o pożyczkę i wypełnić prosty wniosek online. Po weryfikacji konta bankowego otrzymasz upragnione pieniądze. Pamiętaj, że pierwsza pożyczka jest darmowa i może sięgać maksymalnie 2 000 zł.

Oferta firmy alegotówka uzyskała tytuł najlepszej pożyczki w miesiącu maj 2017 roku, który został jej przyznany przez Finmarket, czyli porównywarkę i wyszukiwarkę usług w internecie.

Dane kontaktowe

Primus Finance Sp. z o. o.
ul. Rodzina Hiszpańskich 8, Warszawa 02-685
telefon: 22 201 27 76
e-mail: kontakt@alegotowka.pl

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *